Meist

Ilu ja tervis on alati olnud atraktiivse ja imetletava objektina. Need väärtused on ilukeskuse Delavue filosoofia. Ilu on see, mis tekitab emotsioone, seega meie lähenemine ühendab esteetikat meisterlikkusega kõrgeimal tasemel.

Meie missioon

 1. Kreedo

  Me kehastame ideaalset välimust nagu kunstiteost, kus iga inimene on looduse meistriteos, koosnev hingest ja kehast, mis omab ainulaadset ja kordumatu iseloomu. Iga kliendi jaoks me arendame individuaalse programmi. Ilu valem võimaldab muuta välimust, muutuda nooremaks ja alustada uut elu.

 2. Meetodid

  Me aitame saada tervislikku välimust, mitte töötame üksikute kehaosadega. Meie meetodid on mõeldud täiuslikkuseks, ilma põhjalikke muutusi. Vaevumärgatav, peen, lihtne meistri puudutus… ja Teie välimus on täis uut sära, värskust ja harmooniat. Meie peamine ülesanne on teha Teie ilu maksimaalselt loomulikuks.

 3. Edu võti

  Me oleme uhked oma meeskonna üle, milles on enda töö parimad professionaalid. Me hoolitseme sellest, et Teie iga külastus meie juurde jääb unustamatuks. Me tervitame oma külalisi südamlikkusega ja laitmatu VIP teenustega.

 4. Innovatiivsed tehnoloogiad
  • Kosmeetilised aparaadid, mis hoolitsevad näo, keha ja juuste järgi.
  • Injektsiooni iluravi näo, keha ja peanahale.
  • SPA teenused näole ja kehale.

Unikaalsed meetodid

 • Meie töö meetodi unikaalsus on selles, et meie koostame individuaalseid kompleksi programme, et lahendada ühte või teist ülesannet, mitte ainult ühte protseduuri või pealiskaudset ravi.
 • Naha aparaadi diagnostika võimaldab saada objektiivset informatsiooni selle olekust. Niiskuse mõõtmine, hinne rasvavabanemise kohta, naha pH, elastsus, pigmentatsiooni tase ja naha erüteem (punetus) – aitavad suurendada protseduuride efektiivsust ja on abiks protseduuride ja meditsiiniandmete valikus.
 • Saadud tulemuste järgi spetsialist saab kiiresti ja täpselt  öelda diagnoosi ja koos patsiendiga jälgida ravimi tulemusi.